Magazine BC de Buurman

//Magazine BC de Buurman

Magazine BC de Buurman

Ook dit jaar kijken we er weer naar uit, onze eigen glossy businessmagazine! Het wordt onze derde editie en het gaat er weer prachtig uitzien. Op de burelen van onze redactie is het een drukte van jewelste om alle teksten, foto’s, artikelen en advertenties in een stijlvolle vormgeving te gieten.

In tegenstelling tot voorgaande jaren is besloten het magazine voortaan jaarlijks in februari te presenteren. Reden is dat voor het onze leden, fotografen en tekstschrijvers ieder jaar weer lastig blijkt om alle copy in december op tijd aan te leveren. Begrijpelijk, agenda’s lopen in deze feestmaand over en iedereen is druk bezig om het jaar af te sluiten. We komen daarin iedereen natuurlijk graag tegemoet.

2019-01-09T17:51:05+00:00

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.